اخبار

اجاره آپارتمان مبله

برای اجاره آپارتمان مبله چه نکاتی را باید رعایت کنیم ؟

آپارتمان مبله به خانه یا اتاقی که دارای وسایل زندگی باشد و برای اقامت یک یا چند روزه افراد و مسافرین مورد استفاده قرار میگیرند ، گفته می شود .افرادی هستند که ترجیح می دهند در آپارتمان های مبله زندگی کنند . این سبک خانه ها برای آن ها مزایای زیادی را دارد اما باید به این نکته توجه داشته باشند که اجاره آپارتمان مبله و تحولی وسایلی که در ابتدا در آن وجود داشته کمی پیچیده می باشد و چنان چه دقت کافی نداشته باشیم ، قطعا با مشکل رو به رو خواهیم شد. ما در این مقاله قصد داریم به نکات مهم در رابطه با اجاره آپارتمان مبله در تهرانبپردازیم ، پس همراه ما باشید .

نکات لازم در اجاره آپارتمان مبله

اجاره آپارتمان مبله برای افرادی که قصد سکونت در شهر دیگری برای مدت کوتاهی دارند و توانایی پرداخت هزینه های اقامت در هتل را ندارند، مناسب ترین گزینه می باشد .این افراد برای اقامت چند روزه خود می توانند با پرداخت هزینه کم تر، در خانه هایی که دارای وسایل اولیه برای زندگی و قیمت مناسب نیز دارد ، اقامت داشته باشد .از مزایای اجاره آپارتمان های مبله این است که دیگر نیازی به جا به جایی وسایل و هزینه های اضافی وجود ندارد. زمانی که قرارداد آپارتمان مبله به پایان رسید بدون صرف وقت خود جهت جمع کردن وسایل ، شست و شوی و بسته بندی با خیالی آسوده و راحت از آپارتمان مبله خارج شوید .

اجاره آپارتمان مبله

اجاره آپارتمان مبله با توجه به امکانات موجود بالا و پایین می رود . آپارتمان های مبله با دارا بودن وسایل اولیه هزینه معقول و متعارفی را دارند اما چنان چه به دنبال آپارتمان های مبله لوکس هستید که دارای مبلمان مرغوب و پرده های پوشانده و با کیفیت باشد ، بایستی هزینه بیش تری را بپردازید . برای اطلاع از گزینه های مختلف اجاره آپارتمان مبله می توانید به وبسایت ما مراجعه فرمایید و با بررسی و مطالعه هر یک از موارد موجود مناسب ترین گزینه را برای اقامت خود داشته باشید .

چک کردن وسایل خانه

لیست وسایل موجود در خانه را از صاحب خانه تحویل بگیرید، آن ها را با وسایل موجود در آپارتمان چک کرده و روز موعد قرارداد خود به همان شکل به صاحب خانه تحویل دهید . برای چک کردن تمامی وسایل خانه حساسیت و دقت بالایی داشته باشید . نباید چیزی از چشمتان دور باشد مخصوصا اگر قرار باشد به مدن چند ماه در آپارتمان اقامت داشته باشید . با دقت و حساسیت تمامی وسایل آپارتمان را از جمله فرش ، تخت و رویه مبلمان را که قرار است به صورت روزانه از آن استفاده کنید ، با دقت بررسی کنید .وسایل برقی خانه را روشن کنید تا از سالم بودن هر یک از آن ها مطمئن باشید . چای ساز ، تلویزیون ، ماشین لباسشویی و قهوه جوش و هر آنچه که در لیست اجاره آپارتمان مبله قید شده است را امتحان کنید .

برای احتیاط و جلوگیری از خرابی وسایلی که مورد نیاز شما نیستند پیش از وقوع حادثه چاره ای بیندیشید. تنها راه حل در آپارتمان های مبله این است که وسایلی که نیاز ندارید را تحویل نگیرید . با بسته بندی آن ها ، وسایل را به صاحب خانه تحویل دهید و یا در انباری و کمد دیواری که در دسترس نباشد قرار دهید . در این صورت مسئولیتی در قبال این وسایل نخواهید داشت .حال اگر به هر دلیلی وسیله ای در آپارتمان مبله آسیب دید، چه اقدامی باید انجام دهید ؟ به طور کلی مستاجر مسئول نگهداری و تعمیر روزمره ملک می باشد و صاحب خانه مسئول کارهای تعمیرات و عمومی . اگر آپارتمانی را برای مدت چند روز اجاره کرده اید و بعد از یک روز لوله فاضلاب بترکد باید صاحب خانه را مطلع کنید تا مشکل ایجاد شده را برطرف کند اما چنان چه سهوا مبل را پاره کنید یا فرش را بسوزانید و هم چنین وسایل تزئینی یا تابلو گران قیمتی را بشکنید در این صورت باید خود مشکل ایجاد شده را برطرف کنید و خسارت وارد شده را بپردازید .مهم ترین نکته در اجاره آپارتمان های مبله، این است که صاحب آپارتمان خانه را بیمه کرده باشد ، در این صورت می توانید با خیال راحت تری در آپارتمان اقامت داشته باشید . برای کسب اطلاعات بیش تر در موره اجاره و هزینه آپارتمان های مبله می توانید با مشاورین ما در تماس باشید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *