ماموریت ما ، یافتن خانه ای زیبا برای شماست.

گروه حقوقی، مهندسی املاک تهران سکنی در سال 1395 توسط جمعی از وکلای رسمی دادگستری با همکاری کارشناسان مجرب ثبتی و با هدف تغییرات ساختاری و ساماندهی حقوقی قراردادهای ملکی در شعبه اول خود تشکیل و در همان سال موفق به اخذ مجوز فعالیت ممتاز از سوی اتحادیه مشاورین املاک تهران گردید.

مدیریت مجموعه تهران سکنی علاوه بر تصدی امر وکالت دادگستری، دارای تحصیلات کارشناسی حقوق ثبتی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران بوده که از ابتدا با شعار انجام معاملات با بالاترین درجه نظارت حقوقی و مهندسی آغاز به کار نمود.

اهداف مجموعه:

صنعت واسطه گری املاک از صنایع تراز اول و تخصصی جهانی بوده و این امر از سالیان بسیار دور نیز به شکل سنتی در کشورما رواج داشته است اما متاسفانه با رشد جمعیت و گسترش شهرها و پیچیدگی قراردادهای ملکی ساختار سنتی خود را به روز ننموده و دیگر پاسخگوی نیاز جامعه مدرن نمی باشد فلذا منشورگروه حقوقی، مهندسی املاک تهران سکنی در راستای ایجاد اصلاحات ساختاری و برآورده نمودن نیازهای متقاضیان بازار، با تکیه بر اصول زیر طراحی و تبیین شده است:

1.    ارائه مشاوره های حقوقی توسط وکلای مجرب، پیش و در حین تنظیم قرارداد، جهت کاهش ضریب مخاطرات سرمایه و پیشگیری از حدوث اختلافات حقوقی.

2.    بهره گیری از مهندسین و کارشناسان رسمی با تحصیلات مرتبط در زیر شاخه های صنعت ساختمان (عمران ،سازه و …) جهت بالا بردن سطح آگاهی مشتریان محترم.

3.    بهره گیری از مهندسین با سابقه IT جهت پشتیبانی و به روز رسانی 24 ساعته شبکه های اجتماعی،  سایت و اپلیکیشن مجموعه.

4.    به کارگیری مشاوران متخصص در شاخه های مختلف معاملات ( مشارکت در ساخت ، خرید ، فروش و… ) و آموزش مستمر آنان به منظور پیشگیری از اتلاف وقت مشتریان محترم.

5.    نظارت مستمر بر نحوه عملکرد حرفه ای و اخلاقی کارکنان در راستای رضایت حداکثری مشتریان محترم.

 

هدف گروه حقوقی ، مهندسی املاک تهران سکنی

آسودگی خیال شما مشتریان عزیز پیش و پس از انجام معاملات میباشد

از نگاه مشتریان

در اینجا می توان یک عنوان فرعی خوب داشت.